Poznaj zawód spedytora – spotkanie z Cargo School
Styczeń 15, 2019
Facebook na 100%
Kwiecień 27, 2019


Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów #WypracujTo.
To spotkania skierowane do kobiet, które świadomie chcą zadbać o 4 sfery swojego życia: pracę, rodzinę, związek i własne samopoczucie.

Podczas pierwszego warsztatu skupimy się na pracy. Jeśli miewasz chwile, że w swojej pracy odczuwasz stres, przepracowanie, zmęczenie i natłok obowiązków – ten warsztat jest dla Ciebie!
W trakcie merytorycznego spotkania ze specjalistami dowiesz się jak poradzić sobie z pojawiającym się napięciem w sytuacjach zawodowych i poznasz sposoby na pracę bez stresu.

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Krzyżaniak – świetny psycholog i specjalista PrimaLife przy współpracy z Michałem Dąbrowskim – instruktorem rekreacji ruchowej.

CO ZYSKASZ UCZESTNICZĄC W WARSZTACIE?
• Dowiesz się jak rozładować stres, który towarzyszy Ci w pracy
• Nauczysz się odróżniać to, na co masz wpływ od tego na co wpływu nie masz
• Przyjrzysz się planowaniu przez siebie czasu
• Poczujesz, że małe kroki przynoszą duże rezultaty
• Poznasz techniki relaksacji i świadomego oddechu

MIEJSCE I TERMIN:
Miejsce: WORQ - więcej niż biuro Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Termin: 24 stycznia, godzina 17:30 – 20:15
Koszt: warsztat BEZPŁATNY
ZAPISY: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/wypracujto-wrzuc-na-luz-naucz-sie-pracowac-bez-stresu-211394/?source=directory

Z KIM SIĘ SPOTKASZ?
Elżbieta Krzyżaniak – psycholog, specjalista PrimaLife (Elżbieta Krzyżaniak - Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany)
Michał Dąbrowski – instruktor rekreacji ruchowej

PRIMALIFE. KIM JESTEŚMY?
Portal PrimaLife to wskazówki i wsparcie w dążeniu do celów oraz praktyczna wiedza w dziedzinie zdrowego stylu życia. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów z różnych specjalistycznych dziedzin.

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia, której podstawą jest harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji oraz psychologii. Bez względu na to, jakiej zmiany chcesz dokonać w swoim życiu, dobrze jest zadbać o wszystkie te obszary w sposób zrównoważony i kompleksowy.
PrimaLife informuje, łączy i wspiera, daje szansę zrozumieć siebie, aby się spełnionym i zdrowszym człowiekiem. Wpływa na równowagę życiową, pewność siebie i na ogólną poprawę jakości życia.

Przyjdź, czekamy na Ciebie. Do zobaczenia! ☺