fbpxWORQ to nowa przestrzeń Twojego zawodowego życia.

Biuro dopasowane do Twoich biznesowych potrzeb. Zlokalizowane w nowoczesnym budynku BALTIQ PLAZA w centrum Gdyni. Łatwy dostęp do transportu publicznego oraz bliskość restauracji sprawi, że Twój dzień pracy będzie przyjemnością.

Zaprojektowane w najwyższym standardzie. WORQ to przestrzeń wyposażona w nowoczesne meble biurowe, sale konferencyjne i szkoleniowe, w pełni zaopatrzoną kuchnię oraz strefę, w której z przyjemnością wypijesz kawę.

Staniesz się częścią naszej biznesowej społeczności bez utraty swojej suwerenności. Pracując w WORQ nawiążesz kontakty w lokalnym środowisku, spotkasz inspirujące osoby.
WORQ to miejsce dla start-upów, inwestorów, freelancerów, kancelarii …………… To miejsce dla każdego, kto szuka przyjaznego i inspirującego otoczenia.
Tworzymy innowacyjne środowisko pracy dzięki warsztatom Edu-WORQ, specjalnym wydarzeniom oraz happy Fridays. Będziemy je organizować dla naszej społeczności dwa razy w miesiącu.Zespół


Jesteśmy grupą przyjaciół z prawie 20 letnim stażem, których połączyła korporacja. Nasze doświadczenia zawodowe kształtowała jedna z największych polskich firm, a nasze pomysły rodziły się dzięki mądrym ludziom, których spotykaliśmy na swojej drodze zawodowej. Za każdym z nas stoi ogromne doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność, rzetelność. Wierzymy i doświadczyliśmy tego, że sukces może stworzyć zgrany team.
Chętnie podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem w WORQ, który stworzyliśmy właśnie z myślą o WAS.
Wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm naszego zespołu stanowi klucz do sukcesu naszych klientów.


Historia WORQ coworkingu/biura wirtualnego właśnie startuje, mamy nadzieję, że będziecie jego częścią!JESTEŚMY DLA TWOJEGO BIZNESU


ZORGANIZOWANI - RZETELNI - SKUTECZNI - KREATYWNIrach

Biuro rachunkowe

dorad

Doradztwo finansowe

praw

Doradztwo Prawne

mark

Marketing hi GRUPA

Przyjdź do WORQ czekamy na Ciebie!

WORQ TO MY / MY TO WORQ - możesz stać się jego zawodową częścią.