Mała firma – duży marketing/warsztat dedykowany
Sierpień 27, 2018
Frustracja vs. Satysfakcja – warsztaty rozwojowe
Wrzesień 10, 2018

Jakie studia? Jaki zawód? Twoja decyzja!

Zapraszamy na warsztat, podczas którego dowiesz się jakie czynniki należy brać pod uwagę przy planowaniu kierunku kariery oraz jak nowoczesne narzędzia mogą Ci w tym pomóc.

data: 20.09.2018 r., start: 16.30, czas trwania: 1,5 h

Dokonanie wyboru niewłaściwego kierunku kształcenia i obranie kierunku zawodowego, który nie odzwierciedla naszych predyspozycji zawodowych, mocnych stron i cech charakteru, to nie tylko poniesione koszty wybranych studiów! To również:

  • brak satysfakcji z wykonywanej pracy, frustracja, niechęć, a w konsekwencji wypalenie zawodowe!

  • brak motywacji wewnętrznej do rozwijania się, podnoszenia swoich kompetencji w wybranym zawodzie!

  • przenoszenie negatywnych emocji na obszar życia osobistego!

Badania Harrison Assessments pokazują, że pracownicy, którzy lubią przynajmniej 75% swoich codziennych obowiązków, mają trzykrotnie większą szansę na odniesienie sukcesu w swojej pracy i pozostają w niej dłużej niż inni!

Czy nie byłoby wspaniale mieć inteligentny GPS kariery, który po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań wskazałby precyzyjnie możliwe dla ciebie kariery, a ty byś wybrał jeden z nich?

Ten scenariusz nie jest nierealistyczny!

Harrison Assessments opracował raport wyboru kariery, który działa jak inteligentny GPS. Prosty, 30-minutowy kwestionariusz online doprowadzi cię do raportu, który nie tylko precyzyjnie określi listę karier według procentowego wyniku dopasowania. Na podstawie raportu będziesz mógł określić różne poziomy edukacji potrzebne do osiągnięcia celu.

Ocena Harrison może pomóc ci dokonać lepszego wyboru, który pasuje do Twojej indywidualnej osobowości. System mierzy 175 czynników, w tym preferencje odnośnie zadań i środowiska pracy, motywacje, zainteresowania i preferencje interpersonalne. Następnie porównuje Twoje preferencje do 683 karier i określa, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Żuchowicz–Jabłońska, przez wiele lat prawnik, obecnie Life&Business coach i właściciel firmy Together Coaching. Czując, że studia prawnicze i zawód prawnika, to nie był właściwy kierunek, ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim z zakresu Psychologii coachingu biznesowego. Efekt – zmiana kierunku w życiu zawodowym. Specjalizuje się w pracy z osobami, które przechodzą proces zmiany lub muszą dokonać wyboru dalszej drogi (edukacyjnej lub zawodowej), wykorzystując do tego nowoczesną, precyzyjną technologię Harrison Assessments.

Zarezerwuj miejsce!
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
e-mail:biuro@worq.pl
tel. 504 436 437

data: 20 września 2018 r., start: godz. 16.30