Coaching rodzicielski – bezpłatny warsztat
Wrzesień 13, 2018
Poznaj zawód spedytora – spotkanie z Cargo School
Styczeń 15, 2019

Święta, Święta... A Was ogarnęła już świąteczna gorączka? Pogoń za wymarzonymi prezentami, planowanie menu, szukanie wyjatkowych stylizacji...
A gdyby tak dla odmiany w tym roku przeżyć ten czas na pełnym luzie i cieszyć się jego magiczną atmosferą? Niemożliwe?
Z SAMOlubna TY wszystko jest możliwe:-)
Na całodziennych warsztatach w kameralnej grupie - na które Was z wielką przyjemnością zapraszamy - podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w tematach nam tak bliskich: zdrowego lifestyle, makijażu, stylizacji oraz motywacji i zmiany.
1. Natalia (Make Up Artist) przybliży Wam tajniki makijażu na specjalne okazje. Głównym tematem będzie makijaż oka oraz stylizacja brwi, które wg niej stanowią "ramę" twarzy. Będzie też o kosmetykach na wyjątkowe okazje. Oczywiście nie zabraknie błysku, rozświetlenia, brokatu:-)
2. Agnieszka (Doradca stylu) pobudzi Was do refleksji w temacie Waszego stylu i zawartości Waszych szaf. Podpowie Wam jak ubrać się wygodnie, elegancko i najkorzystniej dla Waszych sylwetek na świąteczno-noworoczny czas i nie tylko. Podyskutuje też z Wami o najmodniejszych dodatkach:-)
3. Patrycja (Doradca żywieniowy) podpowie Wam jak przygotować się do świątecznego łakomstwa i jak przetrwać czas posiłków. Dowiecie się też, co zrobić po przejedzeniu, aby lepiej trawić i poczuć się lepiej następnego dnia. Dodatkowo niezwykle cenne będą wskazówki, co zrobić, aby w czasie między Świętami a Sylwestrem wrócić do formy:-)
4. A na koniec Anita (Psycholog i Coach) zachęci Was do przyjrzenia się rządzącym Wami emocjom, które wpływają na Wasze decyzje związane z zakupami, jedzeniem, życiem towarzyskim i rodzinnym, a nawet zabawą. Nauczycie sie, jak przejąć nad nimi kontrolę jeszcze przed końcem roku. Dowiecie się też jak skutecznie wyznaczać sobie (nie tylko) noworoczne cele i wreszcie zacząć realizowac marzenia:-)

Udział w całodziennych warsztatach tylko 299 zł:-)
Zapewnijcie sobie udział już dziś.
Wystraczy:
- zgłosić się mailem na adres: hellosamolubnaty@gmail.com,
- dokonać wpłaty na konto: No Diet Lifestyle by Patrycja Zabrzeska
37 1050 1764 1000 0097 0073 2127 i podać w tytule: "warsztaty świąteczne z samolubną".

Dołączcie do SAMOlubnych i przygotujcie się na luzie do Świąt i Sylwestra. Wkroczcie w Nowy Rok piękniejsze, z nowymi planami, siłami i umiejętnościami:-)

data: 15 grudnia 2018 r., start: 9:00